Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yüz Ovali

En önemli yaşlanma belirtilerinden biri yüz ovalinin yeniden kazandırılmasıdır.

Gevşeme ve Sarkmalar

Yanaklarda gevşeme ve sarkma en önemli sorunlardandır. Tedavi ederken kişiye en uygun olan SUBMENTALENDOLİFT,ICONFİBROCELLULTHERAPYALTIN FREKANSSCULPTRATHERMİLİFT ve THERMİSMOOTH tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir.

Gevşeme ve sarkma tedavileri YANAKLAR bölgesinde bahsedilen tedavilerle neredeyse aynıdır.

Jawl Lines ya da Çene Kenarı Sarkma ve Yağlanma

Gevşeme ve sarkma tedavilerinden FİBROCELLULTHERAPYALTIN FREKANSSCULPTRATHERMİLİFT ve THERMİSMOOTH tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir. THERMİLİFT ve MEZOTERAPİ ile istenmeyen yağların yok edilmesi de mümkündür.

Çene Kemiğinin Erimesi

Yaşlanma ile oluşan sorunlardan biri de çene kemiğinin erimesidir. Özellikle çene köşesinin erimesi ile yüz ovalinin bozulması, gergin ve belirgin bir çene hattının kaybolmasında etkendir. Bu sorunun tedavisinde SCULPTRA ve DOLGU uygulamalarından faydalanılır.

Güçlenen Kaslar ve Yüzün Aşağı Çekilmesi

Yüz ovalini bozan uygulamalardan biri de güçlenen platizma kasının yüzü aşağı doğru çekmesidir. Ayrıca diş sıkmaya veya fazla ciklet çiğnemeye bağlı çiğneme kaslarının güçlenmesi, yüz ovalinin bozulmasına neden olmaktadır. Bu sorunlara BOTOX ile çözüm bulunmaktadır.