Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

RADYOFREKANS

Power Shape kullanıldığı 3 farklı metotla, vücutta cilt yenilenme, selülitli bölgenin iyileştirilmesi ve yağ katmalı bölgelerde azalma tedavilerinde çözümler getiriyor.

Radyo Frekans,düşük seviye lazer ve vakum; cihazda bulunan üç teknolojidir. RF ve Lazer, lifli dokularda yüksek termal sıcaklık sağlayarak kolajen depolamayı kolaylaştırır ve ciltte lokalize olmuş yağlanmayı ve katmanlaşmayı gözle görülür şekilde azaltır. Power Shape 2 MHz çapında sağladığı RF ile vücutta herhangi bir dirençle karşılaştığında devreye ısı gücü giriyor ve cildin daha sıkı, daha genç görünmesine yardımcı olacak yeni kolajen oluşumunu hızlandırıyor.Lazer ışınının, yağ dokusuna ulaştığı anda vücut kıvrımlarından itibaren, özel olarak uygulandığı her noktada ödem miktarını düşürdüğü gözlemlenmiştir. Vakumla güçlendirilmiş teknolojik yapısı sayesinde; vücutta derinlemesine etkiye sahiptir. Vakum, lokal kan dolaşımını arttırmak ve lenfatik süzülme olan bölgeleri uyarıp canlandırmak için cildi sıkılaştırır.

Power Shape çok yönlü bir cihaz olduğu için, farklı bölgelerdeki inatçı yağlı ve/veya sarkık ciltlerin tedavisini tek bir cihazda size sunar. Basit ve hızlı tedavi metoduyla, hastalarda yüksek seviyede tatmin sağlar. Cerrahi olmayan, anestezi gerektirmeyen, ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

  • Yağ Yakımı
  • Selülit Azaltma
  • Vücut Şekillendirme
  • Sıkılaştırma