Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ULTHERAPY (ULTHERA)

ULTHERAPY; ciltte lifting ve sıkılaşma etkisi meydana getirdiği anlamını taşımaktadır. Cerrahi olmayan yüz germe yöntemi ULTHERAPY ile; zamanın ve yer çekiminin cildimizde yarattığı tahribatı önlemek mümkün. Tedavi esnasında cildin altını görüntüleme özelliğine sahip dünyadaki ilk ve tek teknolojidir. Bu özellik uygulamanın doğru derinlikte yapılmasını sağlar. Ayrıca kullanıcıya hata yapma olasılığı bırakmaz.

Diğer ultrasound prosedürlerinde olduğu gibi, uygulama başlığı cilde değdirilerek uygulamayı yapacak uzmanın çalışma alanını planlayabilmesi için,cilt ve cilt altı dokunuz ulthera cihazının ekranında görüntülenir. Ardından aynı uygulama başlığı ile cildin 4,5 mm ve 3 mm altına fokuslanmış termal hasar odakları ile cildin bundan olumlu anlamda faydalanması sağlanır. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi tahrip edilmez. Cilde ulaşan enerji sayesinde stimulasyon artar ve ciltte yeni kolajen oluşumu sağlanır. Mükemmel bir sıkılaşma etkisi meydana gelerek, zaman içinde, doğal bir yüz germe etkisi oluşur.

ULTHERAPY, focus ultrasound teknolojisinin kullanıldığı tek cilt yenileme yöntemidir. Güvenilir teknolojisi sayesinde ciltte tek bir uygulama ile etkili ve memnuniyet verici sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Ultrasound enerjisi tıpta 50 yıldan uzun süredir kullanılmaktadır ve klinik çalışmalarda herhangi bir yan etkisi olmadığı ispatlanmıştır. Uygulama sonrası ciltte rejenerasyon süreci başlar. Ancak beklenen sonuca ulaşmak 3-6 ay arasındadır.

Cildini gevşek ve sarkmış hisseden tüm kişiler ULTHERAPY uygulaması için uygun adaylardır. Özellikle düşük kaş yapısına sahip kişiler, göz çevresinde kırışıklıkları olanlar, kısaca olgun bir cilde sahip olan, yaşlanma belirtilerinin görülmeye başladığı, kendini henüz bir cerrahi müdahale için hazır hissetmeyen herkes bu uygulamadan faydalanabilir.

 • Kaş kaldırma
 • Cilt sıkılaştırma
 • Yüz ovali şekillendirme
 • Boyun,Gıdı ve Dekolte lifting(germe)
  loading...
  loading...
  loading...
  loading...
  loading...