Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Şakak

Çökmeler

Şakaklarda oluşan en büyük sorun zamanla oluşan çökmelerdir. Bu bölgenin cilt altı dokusunun azalması ve hareketin fazla olması nedeniyle oluşan derinlikler hastayı olduğundan yaşlı göstermektedir. Bu durumda SCULPTRA ve DOLGU uygulamaları ile hasta eski görüntüsüne kavuşturulabilir.

Kırışıklıklar

Alın kırışıklıkları genç yaşlarda kasların aşırı güçlenmesi nedeniyle oluştuğu için BOTOX uygulanarak tedavi edilebilir. Dinamik olmayan; yani harekete bağlı olmayan kırışıklıklarda BOTOXuygulamasına ek olarak DOLGU ve SİMON DOLGU uygulamaları gerekecektir.

İlerleyen yaşlarda kaşların artan hareketleri nedeniyle özellikle kaş üstünde gevşemeler oluşmaktadır. Bu kırışıklıklar BOTOX uygulamaları ile açılamamakta, aksine uygulama sonrası ya daha da artmakta, ya da dozun arttırılması ile göz kapaklarını aşağı doğru iterek hastaya daha yorgun görüntü vermekte ve gözlerini açmakta zorlanmasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda bölgenin derisinin sıkılaştırılması için ICONULTHERAPYD.A.S.ALTIN FREKANSSOMON DNATHERMİSMOOTH ve SİMON DOLGU gibi uygulamalarla çözüm bulunabilmektedir.

Lekeler

Özellikle güneş ışığını direkt alan bölgelerden biri olan alında, koyu renkli lekeler çok sık görülmektedir. Renk farklılıklarını düzeltip duru bir cilde kavuşmak için ICONKIMYASAL PEELINGIPL,  PİCOSİLSOMON DNA ve HYDRAFACIAL uygulamaları çözüm sağlayacaktır. Ayrıca GENCLIK ISIGI ve OXYGENEO uygulamaları da hem tedavi hem de koruma döneminde faydalı olmaktadır.