Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kaş

Kaşlar yüzümüzde gençlik ve çekicilik imajlarını veren en önemli çizgilerden biridir. Bu bölgedeki küçük dokunuşlarla yapılan tedaviler; sağlıklı, genç ve çekici bir görüntüye ulaşmakta çok büyük değişiklikler oluşturur.

Kaşların Azalması veya Dökülmesi

ALIN bölgesinde saçlı deri tedavisinde de bahsedildiği gibi kaşlara yapılacak olan özellikle MAGELLAN, PRP ve MEZOTERAPİ ile saçlı deri güçlendirilmeye çalışılarak destek tedavileri oluşturmak gerekir. Yeterli olmayan durumlarda kişinin tercihine göre kalıcı makyaj uygulamaları ve kaş ekimine başvurulması gerekebilir.

Kaş Dizaynı

Kaşların çevresindeki ve göz çevresindeki kasların güç dengelerinin zaman içinde değişmesine bağlı olarak kişilerin kaş şekilleri değişebilir. Bu; kişiyi üzgün, yaşlı veya yorgun gösteren değişimlere neden olabilir. Bu hastalarda BOTOXTHERMİSMOOTH ve NOTOKS tedavileri çok kolay ve hızlı çözüm olacaktır.

Yine kaşların azalması veya yok olması nedeni ile oluşan negatif tabloyu düzeltmek için kalıcı makyaj ve kaş ekimi çözüm olacaktır.

Hastanın bu bölgede yapılmış olan eski veya hatalı kalıcı makyaj uygulamaları da büyük bir sorun oluşturmaktadır. Kalıcı makyaj uygulamalarının silinmesinde PİCOSİL ile, eski ve istenmeyen boyalardan hızlı ve tamamen kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Kaşların Kaldırılması

Aşağıya düşmüş kaşları kaldırmak için iyi bir analiz yapılarak hastaya MAGELLAN, ENDOLİFT LAZER AĞIULTHERAPYALTIN FREKANSBOTOXDOLGU ve BOTOX istemeyen hastalar için NOTOKS tedavisi ile yorgun, yaşlı ve sinirli bir görüntü oluşturan düşük kaş sorunundan kurtulmak mümkündür.

Asimetri

Bazen doğuştan bazen da sonradan (özellikle gözkapağı ameliyatları sonrası )oluşan kaşların birinin daha yüksekte veya aşağıda olması ya da, şekillerinin farklı olması durumudur. BOTOXDOLGUTHERMİSMOOTH ve NOTOKS uygulamaları ve kalıcı makyaj uygulamaları ile bu sorun tedavi edilebilir.