Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göz Kapağı

Karşımızdaki kişinin gözlerine bakarak konuşuruz. Bu bakımdan göz çevresindeki en önemli sorunlardan biri; deforme olmuş göz kapaklarıdır.

Gevşeme

Gevşemeye bağlı göz kapağı sorunlarında ICONPİCOSİLULTHERAPYALTIN FREKANSD.A.S.FİBROCELLPRPTHERMİSMOOTH ve HYDRAFACIAL uygulamalarından biri veya kombinasyonları ameliyat istemeyen veya ameliyatın komplikasyonlarından korkan hastalar için çözüm olmaktadır.

Çökme

Genetik veya yaşlanmaya bağlı olarak göz kapaklarının çökmüş olması ve göz çukurunun daha belirgin hale gelmesi hastayı daha yaşlı ve sinirli göstermektedir. DOLGU ile hastanın bakışları daha genç ve canlı hale getirmek mümkündür.

Yağ Butonları

Bu bölgede çeşitli sebeplerle oluşan beyaz veya koyu yağ butonları da istenmeyenler arasındadır. Yağlı ciltlerin HYDRAFACIAL ile sebum dengelenmesini sağlamak mümkündür. Bu bölgedeki iyi huylu benler ve bu tip sorunlarda D.A.S. tedavisi yüz güldüren çabuk sonuçlar vermektedir.

Renk Farklıkları

Göz kapaklarındaki koyuluk ve renk farklılıkları da, o bölgeye özel KIMYASAL PEELINGPİCOSİL ve HYDRAFACIAL tedavileri ile giderilebilir.