Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göz Altı

Gözaltı Torbaları

Çok çeşitli nedenlerle oluşan gözaltı torbalarını sebebe yönelik olarak tedavi etmeye çalışmak önemlidir. Bu bölgede torbaları azaltmak için MAGELLAN, ENDOLİFT,PİCOSİLULTHERAPYALTIN FREKANSD.A.S.PRP, FİBROCEL ve THERMİSMOOTH uygulamalarından uygun olan bir veya birkaçı seçilerek sorunun azaltılması ve giderilmesi mümkün olabilmektedir.

Gözaltı Kırışıklıkları

Kırışıklıklar değerlendirilerek sebebe yönelik tedavi seçilmelidir. Bazı hastalarda sadece BOTOX ya da NOTOKS uygulaması yeterli olabilecekken, bazen MAGELLAN, ICONPİCOSİLDOLGUULTHERAPYALTIN FREKANSD.A.S.FİBROCELLPİCOSİLTHERMİSMOOTH ve HYDRAFACIAL uygulamaları gerekli olabilmektedir.

Çökme

Genetik veya yaşlanmaya bağlı olarak gözaltlarının çökmüş olması ve göz çukurunun daha belirgin hale gelmesi hastayı daha yaşlı ve sinirli göstermektedir. Bu hastalarda DOLGU ile hastanın bakışlarını daha genç ve canlı hale getirmek mümkündür.

Yağ Butonları ve Benler

Bu bölgede çeşitli sebeplerle oluşan beyaz veya koyu yağ butonları da istenmeyenler arasındadır. Yağlı ciltlerin HYDRAFACIAL ile sebum dengelenmesi sağlanır. Bu bölgedeki iyi huylu benler ve bu tip sorunlarda D.A.S. tedavisi yüz güldüren çabuk sonuçlar vermektedir.

Renk Farklıkları

Gözaltı morlukları göz kapaklarındaki koyuluk ve renk farklılıkları da o bölgeye özel KİMYASAL PEELING, PRPMEZOTERAPİDOLGU ve ICONPİCOSİLHYDRAFACIAL tedavileri ile azaltılabilir veya giderilebilir.

Bu bölge YANAKLAR ile direkt komşuluğu nedeni ile, mutlaka yanaklar ile ilgili sorunların tedavisiyle birlikte düşünülüp uygulamalar yapılmalıdır.