Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Alın

Kırışıklıklar

Alın kırışıklıkları genç yaşlarda kasların aşırı güçlenmesi nedeniyle oluştuğu için BOTOX uygulanarak tedavi edilebilir. Dinamik olmayan; yani harekete bağlı olmayan kırışıklıklarda BOTOXuygulamasına ek olarak DOLGU uygulamaları gerekecektir.

İlerleyen yaşlarda kaşların artan hareketleri nedeniyle, özellikle kaş üstünde gevşemeler oluşmaktadır. Bu kırışıklıklar BOTOX uygulamaları ile açılamamakta; aksine uygulama sonrası ya daha da artmakta, ya da dozun arttırılması ile göz kapaklarını aşağı doğru iterek hastaya daha yorgun görüntü vermekte ve gözlerini açmakta zorlanmasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda bölgenin derisinin sıkılaştırılması için ULTHERAPYD.A.S.ALTIN FREKANSTHERMİSMOOTHNOTOKS ve HYDRAFACIAL gibi uygulamalarla çözüm bulunabilmektedir.

Lekeler

Özellikle güneş ışığını direkt alan bölgelerden biri olan alında, koyu renkli lekeler çok sık görülmektedir. Renk farklılıklarını düzeltip duru bir cilde kavuşmak için KIMYASAL PEELINGIPLICONPİCOSİL ve HYDRAFACIAL uygulamaları çözüm sağlayacaktır. Ayrıca GENCLIK ISIGI ve OXYGENEO uygulamaları da hem tedavi hem de koruma döneminde faydalı olmaktadır.

Sivilce – Sivilce İzleri ve Yara İzleri

Ergenlik döneminde en çok sivilcelenen bölgelerden biri alındır. Aktif sivilce tedavilerinde ilaç tedavilerine ek olarak; KIMYASAL PEELINGGENCLIK ISIGIALTIN FREKANSIPL ve HYDRAFACIALuygulamaları yapılabilir. Aşırı yağlı ama nemsiz ciltlerde MEZOLIFT uygulamaları gerekmektedir. Ayrıca çarpmalar sonucu bu bölgede yer alan yara izleri tedavi edilmek istendiğinde ICONPİCOSİLMİCRO PEELİNGALTIN FREKANSD.A.S.GENCLIK ISIGIDERMAPEN ve DOLGU uygulamalarından biri veya kombinasyonları kullanılarak tedavi planı oluşturulabilir.

Çökmeler ve Yükseklikler

Özellikle harekete bağlı olarak, belli bölgelerde çökmeler ve kasların güçlenmesi ile yükseltiler, hastanın gençlikteki görüntüsünden uzaklaştırabilir. Bu tür sorunlarda DOLGU en iyi çözüm olacaktır.

Saç Kayıpları

Zaman içinde oluşan saç kayıpları veya saçların güçsüzleşmesi de alın bölgesini genişleterek yüzümüzün ideal oranlarını bozmaktadır. Bu hastalarda saçlı deriye yapılacak olan SAÇ PRP ve SAÇ MEZOTERAPİ ile saçlı deri güçlendirilmeye çalışılarak destek tedavileri oluşturmak gerekir. Yeterli olmayan durumlarda saç ekimine başvurulması gerekebilir.

Gözeneklerin Açık Olması

Açık olan gözenekler tıpkı YANAKLAR bölgesinde olduğu gibi ICONALTIN FREKANSDERMAPENPRPKIMYASAL PEELINGMEZOLIFT ve HYDRAFACIAL uygulamaları ile tedavi edilebilir.