Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Karın

Erkekte yağların genellikle iç organların etrafında birikmesi, kadında ise cilt altında olması nedeni ile iki cinste farklı yaklaşımlar gerekmektedir. Ayrıca gebelik nedeni ile kadınlarda, faklı sorunlar bu bölgeye eklenebilmektedir.

ERKEK:

Genellikle sorun; göbek dediğimiz yağlanma ve gevşeme sorunlarının biri ve ya ikisinin kombine olarak yer almasıdır. SCULPSURE ameliyata gerek kalmadan karın, basen, bel bölgelerindeki yağları parçalayan güvenli, konforlu son derece pratik bir lazer lipo uygulamasıdır.

Gevşeme sorunu var ise ULTHERAPYTHERMİLİFTRADYOFREKANSVİBROTERAPİMEZOTERAPİ ve KARBOKSİTERAPİ den yararlanılır.

Ayrıca bölgedeki kasların çok güçsüz olması da sıkı bir görünüme kavuşmayı engeller. Bu gibi durumlar da SLIM-UP ve VİBROTERAPİ uygulamalarından destek alınabilmektedir.

 

KADIN:

Karın Kaslarının Güçsüzlüğü

Bu bölgedeki kasların çok güçsüz olması sıkı bir görünüme kavuşmayı engeller. Bu gibi durumlar        SLIM-UP ve VİBROTERAPİ uygulamaları ile tedaviye başlanması gerekmektedir.

Bölgesel Yağlanma

Kadında cilt altında yerleşen bölgesel yağlar SCULPSURETHERMİLİFTMEZOTERAPİKARBOKSİTERAPİ ve KAVITASYON tedavileri ile azaltılarak yok edilebilir.

Gevşeme ve Sarkmalar

Karın bölgesinin gevşeme ve sarkması en önemli sorunlardan biridir. Tedavi ederken kişiye en uygun olan SCULPSUREULTHERAPY ve THERMİLİFT tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir. Ayrıca cilt kalitesinin arttırılması ve dolaşımın masaj etkisi ile güçlendirilmesi için RADYOFREKANS ve CFK uygulamaları da tedaviye destek olacaktır.

Çatlaklar

Ergenlik ve ya Gebelik döneminde bölgenin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ICONALTIN FREKANSKIMYASAL PEELINGKARBOKSİTERAPİ ve D.A.S. gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

İstenmeyen Dövmeler

Bu bölgedeki istenmeyen her renk dövmeleri PİCOSİL ile hızla ve güvenle silmek mümkündür.