Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göğüs

Bu bölge Erkek ve Kadın için ayrı sorunlarla karşımıza çıkmaktadır.

KADIN:

Küçük Göğüsler

Geçmişte dοlgu ile küçük göğüslere hacim kazandırarak daha dοlgun göğüslere ulaşmak ameliyatsız olarak yapılan uygulamalardan olsa dahi, ileri yaşlarda kanser taramalarında sorun yarattığı için bu uygulama terk edilmiştir. Bu konuda en iyi çözüm cerrahi olarak konulan protezlerdir.

Büyük Göğüsler

Nadir olarak yapılan enjeksiyonlar ile bir miktar küçültme yapmak mümkün olsa da, yine en radikal çözüm cerrahi olacaktır.

Göğüs Sarkması

Meme dokusuna zarar vermeden göğsün üst kısmındaki derinin ULTHERAPYFİBROCELLSCULPTRA ve MEZOTERAPİ gibi gevşeme ve sarkma için uygulanan yöntemlerle minimal olarak tedavi edilebilmektedir. Yine radikal tedaviler cerrahi yöntemlerle alınabilmektedir.

Göğüs Derisinin İyileştirilmesi

Gevşeme ve sarkma gibi düşünülerek aynı yöntemlerle tedavi edilirken bu bölgeye ek olarak MEZOLIFT ve MEZOTERAPİ uygulamaları da eklenerek, içi boşalmış olduğu için kötü görünen derinin daha kaliteli hale getirilmesi mümkündür.

Göğüs Çatlaklar

Ergenlik ve ya Gebelik döneminde göğüslerin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ICONALTIN FREKANSKIMYASAL PEELINGKARBOKSİTERAPİ ve D.A.S. gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

İstenmeyen Dövmeler

Bu bölgedeki istenmeyen her renk dövmeleri PİCOSİL ile hızla ve güvenle silmek mümkündür.

ERKEK:

Büyük Göğüsler

Genelde meme dokusu ya da yağ dokusunun artmış olduğu bu durum THERMİLİFTKARBOKSİTERAPİMEZOTERAPİ gibi uygulamalarla, ameliyat istemeyen hastalarda ameliyatsız tedavi edilebilmektedir.