Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Genital

Vajinal gevşeklik, idrar kaçırma, kuruluk, dokuda esneklik kaybı,cinsel sorunlar ve estetik görüntüdeki rahatsızlıklar için GENİ-FİX(THERMİVA)ameliyatsız uygulanan en yeni lazer teknolojidir. RADYOFREKANS ısısı ile ısıtmak sureti ile kan dolaşımının artması, vajinal duvarların dayanıklılığının ve esnekliğinin kazandırılması ile mümkün oluyor. Yeni kolajen oluşumunu da harekete geçiren bu sistem aynı zamanda vajina kuruluğunu çözmektedir.Geni-Fix ile hem herhangi bir cerrahi kesi olmadan, hem ağrı, sancı, kanama, cinsel perhiz olmadan tek bir seansla bile tatmin edici sonuç almak mümkün.Her hasta için ayrı bir başlık kullanılıyor olması,hijyenik şartları açısından oldukça önemli.

Genital bölgeyi hem dıştan hem de içten görünümünü iyileştiren Geni-Fix sadece estetik açıdan değil tıbbi ve psikolojik açıdan da farklı sorunların çözümünde kullanılıyor. Özellikle sık idrar kaçırma sorununda tercih ediliyor.

Normal doğum sonrası vajinal dokuda gerçekleşen genişleme,vajinal bölgede hassasiyetin azalmasına neden olabiliyor. Cinsel ilişkide yaşanılan hazzı olumsuz etkileyebilen bu durumu vajinal duvarlardaki kolajen yapısını düzenleyerek çözümlüyor.Menopoz ile birlikte oluşan hormonal değişikliklerin etkilediği vajina dokularında düzenleme yaparak hastaların daha mutlu bir cinsel hayat yaşamasını sağlıyor. Genital bölgede fiziksel bir sorun teşkil etmese de hastayı psikolojik açıdan rahatsız eden ve bu tedavi yöntemine başvurması için yönlendiren bir konu da genital bölgenin koyu renkli görünüm konusudur. Hem hormonların etkisi ile hem kullandığımız bazı ilaçlar, bazen de sadece genetik faktörler nedeni ile dış genital bölge zamanla koyulaşabiliyor. Bu bölgede renk tonu açılarak eski haline gelmesi sağlanıyor.

Geni-Fix uygulaması sırasında, radyo frekans enerjisi kullanılarak vajinanın iç ve dış dokusu kontrollü bir şekilde ısıtılarak kolajenin ve dolaşımın artması sağlanmaktadır.Bu artış gevşemiş olan majör labiaların toparlanmasına, vajina içinde ise daralmaya, sıvı miktarının artışına ve vajen duvarlarının güçlenmesine neden olur.

  • Uygulama son derece konforludur.
  • İşlem sırasında acı hissedilmez.
  • Uygulama sonrası iyileşme sürecine gerek yoktur.
  • Tedavi sonrası cinsel perhize gerek duyulmaz.