Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dekolte

Bu bölge, ALIN ve YANAKLAR gibi güneş ışığını en çok alan ve foto yaşlanmanın en çok olduğu bölgelerdendir. Cilt altı destek dokusu zayıf olduğu için dolaşım ve beslenme sorunları da bu bölgede çok fazla karşımıza çıkmaktadır.

Renk Farklılıkları ve Lekeler

Dekolte; güneş ışığına en çok maruz kalan bölgelerden biri olduğu için renk farklılıkları ve lekelerin en çok görüldüğü bölgedir. KIMYASAL PEELINGIPLPRPICONPİCOSİL ve HYDRAFACIALile lekelerin azaltılması ya da lekelerden kurtulmak mümkündür. OXYGENEO ve GENCLIK ISIGI tedavileri de, hastanın duru bir cilde sahip olması ve tedavinin güçlendirilmesi için kullanılabilecek yöntemlerdir.

Kızarıklık ve Kılcal Damar Sorunları

Farklı nedenlerle oluşan bu sorunun sebebi tespit edilerek çözülebilir. Tedavisinde KIMYASAL PEELINGMEZOLIFTIPLPRPMEZOTERAPİICONALTIN FREKANS ve HYDRAFACIAL tedavileri ile sorun çözülebilir.

Gevşeme ve Kırışıklıklar

Dekoltenin gevşeme ve kırışması en önemli sorunlardan biridir. Bu bölgedeki kırışıklıklar genel öngörünün aksine kaslardan kaynaklanmadığı için BOTOX uygulamalarına çok fazla cevap vermez. Tedavi ederken kişiye en uygun olan ICONFİBROCELLULTHERAPYMEZOTERAPİMEZOLIFTKARBOKSİTERAPİ ve HYDRAFACIAL tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir.

Bu bölge tedavileri; GÖĞÜS bölgesi ile komşuluğu nedeniyle, göğüslerin kaldırılması tedavileri ve göğüslerin arasında oluşan kırışıklıkların tedavisiyle birlikte değerlendirilmelidir.

İstenmeyen Dövmeler

Bu bölgedeki istenmeyen her renk dövmeleri PİCOSİL ile hızla ve güvenle silmek mümkündür.