Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bacak

Kasların Güçsüzlüğü

Bu bölgedeki kasların çok güçsüz olması da sıkı bir görünüme kavuşmayı engeller. Bu gibi durumlarda SLIM-UP ve VİBROTERAPİ uygulamaları ile tedaviye başlanması gerekmektedir.

Varis ve Kılcal Damarlar

Bu şikayetleri tedavi etmeye başlamadan önce hastanın dolaşımı ile ilgili doppler ile derin damar hastalıkları araştırılmalıdır. Eğer sorun yok ise ICONIPLLAZERLER ve ALTIN FREKANSyöntemleri ve SKLEROTERAPİ ile sorunlar giderilebilir.

Bölgesel Yağlanma 

Kadında cilt altında yerleşen bölgesel yağlar THERMİLİFTMEZOTERAPİKARBOKSİTERAPİ veKAVITASYON tedavileri ile azaltılarak yok edilebilir.

Gevşeme ve Sarkmalar

Bölgenin gevşeme ve sarkması en önemli sorunlardan biridir. Tedavi ederken kişiye en uygun olan ULTHERAPY ve THERMİLİFT tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir. Ayrıca cilt kalitesinin arttırılması ve dolaşımın masaj etkisi ile güçlendirilmesi için RADYOFREKANS ve CFK uygulamaları da tedaviye destek olacaktır.]

Çatlaklar

Ergenlik veya gebelik döneminde bölgenin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ALTIN FREKANSICONKIMYASAL PEELINGKARBOKSİTERAPİ ve DAS gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

İstenmeyen Dövmeler

Bu bölgedeki istenmeyen her renk dövmeleri PİCOSİL ile hızla ve güvenle silmek mümkündür.