Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Sculpsure (Ameliyatsız Lazer Lipo)

SCULPSURE; tüm vücut ve cilt tIPLerinde kullanılabilen dünyanın ilk ve tek FDA “Ameliyatsız Lazer Lipo”  vücut şekillendirme LAZER teknolojisidir.Uygulamadan sonra parçalanmış yağ hücreleri vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan elimine edilir. SCULPSURE heykeltraş gibi vücudunuzu şekillendirir.

SCULPSURE ile vücuttaki inatçı yağlardan ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle sadece 25 dakikada kurtulmak mümkündür. Ameliyatla tedaviye kıyasla çok daha ekonomik olması, hiçbir iyileşme süreci gerektirmemesi ( hasta sosyal yaşamına hemen dönebilmektedir) acısız, konforlu ve son derece güvenli bir uygulama olması tercih sebebidir.

Ameliyatla Lazer Lipo sonrası oluşan morluk vs. gibi problemler oluşmaz. Yine ameliyatla Lazer Lipo sonrası minumum 3 hafta giyilmesi istenen korseye gerek yoktur. %90 hasta memnuniyeti oranı ile vücut şekillendirmede en çok tercih edilen son teknolojidir. Uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, ağrı ve acı hissedilmediğinden lokal veya genel anestezi uygulanmaz. Hasta konforu için kompakt soğutma sistemine sahiptir.

SCULPSURE kadın-erkek tüm yaş guruplarına, tüm vücut ve cilt tIPLerine, tüm mevsimlerde uygulanabilir. Tek bir seans uygulama yeterlidir, nadiren inatçı yağ oranının fazla olduğu durumlarda 1-1.5 ay ara ile 2. veya 3. seans gerekebilir. Uygulamadan 6 hafta sonra hızla değişim gözlenir, kıyafetlerin bollaştığı farkedilir, optimum sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkar.

    loading...
    loading...
    loading...