Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ICON LAZER

ICON LAZER birçok özelliğin tek cihazda toplanmasıyla tüm cilt tiplerinde; cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, cerrahi, yanık ve akne izlerinden çatlak tedavisine, lekeden damar tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanı sunan bir sistemdir.
İcon Lazer Sistemi cildin hem alt hem de üst tabakasında kontrollü ısı hasarı yaratır. Soyucu olmayan özelliği sayesinde cilt yüzeyinde hiçbir travma yaratmadan cildin alt katmanlarına enerji göndererek kontrollü bir mikro-hasar yaratır. Cilt yüzeyinde leke, cilt tonu düzensizlikleri tedavi edilirken, cildin alt tabakasında da kolajen üretimi tetiklenerek cilt gençleştirme ve yenileme sağlanır. Aynı zamanda cildin kendini yenileme sistemi de tetiklendiğinden daha pürüzsüz, ışılıtılı ve sağlıklı bir cilt elde edilir.

Soyucu özelliği olmadığından yan etki riski düşük, tedavi edici etkisi yüksek olan bu lazer sistemi tüm kullanım alanlarında FDA onayına sahiptir,. Cilt çatlaklarında ise FDA onayına sahip tek cihazdır. Sistemde bulunan MaxG başlığı ise cilt yaşlanma belirtilerine etki etmenin yanı sıra yüzdeki her tür leke ve damarsal lezyonların tedavisinde mükemmel bir tamamlayıcıdır.