Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

HYDRAFACİAL

Sağlıklı bir cilt için cildin beslenmesi, onarılması ve hasarlardan korunması esastır. HYDRAFACIAL daha sağlıklı bir cilt ve tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir. Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır. HYDRAFACIAL basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırıyor ve mikro düzeyde soyuyor. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar pompalayarak cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlıyor.

Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir. Daha sağlıklı ve canlı bir cilt için bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

  • HYDRAFACIAL ciltteki farklı problemlerin tedavisine aynı anda cevap verebilen FDA onaylı son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir.
  • Cildi temizleyip, nemlendirip beslerken aynı zamanda cilt problemlerini de tedavi etmesi, cildi tahriş etmemesi tercih sebebidir.
  • Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü HYDRAFACIAL sistemine verilmiştir.
  • HYDRAFACIAL uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir.

HYDRAFACIAL kadın-erkek tüm yaş guruplarına ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

    loading...