E-BÜLTEN
ABONELİĞİ

BİZE
ULAŞIN

+90 216 688 35 87

UYGULADIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

3D VECTRA

3D Vectra, hastaların yapılacak uygulamaların olası sonuçlarını güvenle ve rahatlıkla görebilmesi için çekilen 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon çözümüdür.

HEPSİNE GÖZAT

DUYURULAR & HABERLER

Kliniğimiz ve uygulamalarımız hakkındaki tüm yenilikleri önceden bilmeniz için takipte kalın.

07
Temmuz
2015

VATAN GAZETESİ

Bugün, Vatan gazetesinin Makaron ekindeki sağlık bölümünde PicoSil ile ilgili bir röportajım yayınlandı. PicoSil teknolojisinin dövmeleri, akne izlerini ve yaşlılık belirtilerini nasıl ortadan kaldırdığı ile ilgili tüm detayları bu röportajda anlattım.

VATAN GAZETESİ
05
Haziran
2015

MESTDER SEMİNERİ

Şanslı gönüllümüz ile birlikte Pazar günü düzenlenen eğitim seminerinde dolgu uygulamamızı gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ederiz.

MESTDER SEMİNERİ
03
Haziran
2015

ALEM DERGİSİ

Alem Dergisi'nde, tek seansta cilt sarkmalarını gideren #THERMILIFT teknolojisi ile ilgili röportajım yayımlandı. Keyifli okumalar. http://goo.gl/1hCbjI

ALEM DERGİSİ
02
Haziran
2015

MİLLİYET SAĞLIK

Milliyet Gazetesi’nin sağlık ekinde yayımlanan, kliniğimdeki Ameliyatsız Gençleştiren Teknolojiler ile ilgili bir yazım.

Devamı: http://blog.drhuseyintirman.com/milliyetsaglik/

MİLLİYET SAĞLIK
06
Nisan
2015

ULTHERA WORKSHOP

Güzellik alanında son teknolojilerle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Şimdi de ULTHERA teknolojisi ile ilgili workshop yapmak için Dr. Sabrina Fabi ve Dr. Ed Farrell'i kliniğimizde ağırladık.

ULTHERA WORKSHOP
05
Nisan
2015

THERMI TIGHT WORKSHOP

Amerika'dan gelen uzmanımızı THERMI TIGHT teknolojisiyle ilgili workshop yapmak için mütevazı kliniğimizde ağırladık.

THERMI TIGHT WORKSHOP

VİDEOLAR

Katıldığımız TV programlarını, seminerleri ve hastalarımızla çektiğimiz tüm videolara buradan ulaşabilirsiniz.

HEPSİNE GÖZAT

GENÇLEŞEN KADINLAR

Değişen Hayatlar…

Hayatlarında değişiklik yapmak isteyip kliniğime gelen kadınlar, kapımızdan her zaman mutlu bir şekilde çıkmıştır. Kliniğimizdeki uygulamalarımız sonrasında tüm kadınlara; gerek iş hayatlarında gerek günlük hayatlarında genç ve sağlıklı olmanın fark yarattığı bir dünyanın kapısı açılıyor.

HEPSİNE GÖZAT
YÜZ
GÖZ KAPAKLARIRENK FARKLIKLARIYAĞ BUTONLARIÇÖKME (GÖZ KAPAKLARI)GEVŞEMEBOYUNGEVŞEME VE SARKMALAR (BOYUN)İSTENMEYEN KILLAR (BOYUN)GIDIGEVŞEME VE SARKMALAR (GIDI)İSTENMEYEN KILLAR (GIDI)ÇENEİSTENMEYEN KILLAR (ÇENE)DUDAKLARDUDAK ÜSTÜKIRIŞIKLIKLAR (DUDAK ÜSTÜ)İSTENMEYEN KILLAR (DUDAK ÜSTÜ)DUDAK VE YANAK ARASI ÇİZGİLERBURUNBURUN KENARI KIRIŞIKLIKLARAMELIYATSIZ BURUN ESTETIĞIGÖZENEKLERIN AÇIK OLMASI (BURUN)YÜZ OVALİGÜÇLENEN KASLAR VE YÜZÜN AŞAĞI ÇEKILMESIÇENE KEMIĞININ ERIMESI JAWL LINES YA DA ÇENE KENARI SARKMA VE YAĞLANMAGEVŞEME VE SARKMALAR (YÜZ OVALI)YANAKLARKIZARIKLIK VE KILCAL DAMAR SORUNLARIGÖZENEKLERIN AÇIK OLMASI (YANAKLAR)SIVILCE, SIVILCE İZLERI VE YARA İZLERIRENK FARKLILIKLARI VE LEKELERHACIMASIMETRIİSTENMEYEN KILLAR (YANAKLAR)KAZAYAKLARIGÖZ ALTI BÖLGESİRENK FARKLIKLARIYAĞ BUTONLARI VE BENLERÇÖKMEGÖZ ALTI KIRIŞIKLIKLARIGÖZ ALTI TORBALARIKAŞLARKAŞLARIN AZALMASI VEYA DÖKÜLMESIKAŞ DIZAYNIKAŞLARIN KALDIRILMASIASIMETRIKAŞ ORTASIİSTENMEYEN KILLAR (KAŞ ORTASI)ŞAKAKLARÇÖKMELERKIRIŞIKLIKLAR (ŞAKAKLAR)LEKELER (ŞAKAKLAR)ALINGÖZENEKLERIN AÇIK OLMASI (ALIN)SAÇ KAYIPLARIÇÖKMELER VE YÜKSEKLIKLERSIVILCE, SIVILCE İZLERI VE YARA İZLERILEKELER (ALIN)KIRIŞIKLIKLAR (ALIN)PICOSIL (PICOSURE)THERMILIFT (THERMITIGHT)ULTHERAPYKÖK HÜCRE (FIBROCELL)ALTIN FREKANS - FRF (SCARLET)PLAZMA AKIMI (D.A.S.) GENÇLIK IŞIĞI (OMNILUX)OXYGENEOLAZERKOLAJEN STIMÜLATÖRÜ (SCULPTRA)PRP (PLATELET RICH PLAZMA) DOLGU (FILLER)BOTOKSMEZOLIFTDERMAPENMEZOTERAPIKARBOKSITERAPIMICROPEELING (MIKRODERMABRAZYON)PEELINGBIOMOLEKÜLER TERAPI (FORLLE'D)SAÇ MEZOTERAPISISAÇ PRPSAÇ KÖK HÜCRE
VÜCUT
SCULPSUREBOYUNGEVŞEME VE SARKMALAR (BOYUN)İSTENMEYEN KILLAR (BOYUN)POPOKASLARIN GÜÇSÜZLÜĞÜ (POPO)BÖLGESEL YAĞLANMA (POPO)GEVŞEME VE SARKMALAR (POPO)ÇATLAKLAR (POPO)İSTENMEYEN KILLAR (POPO)BASENBÖLGESEL YAĞLANMA (BASEN)GEVŞEME VE SARKMALAR (BASEN)ÇATLAKLAR (BASEN)İSTENMEYEN KILLAR (BASEN)AYAKVARIS VE KILCAL DAMARLAR (AYAK)İSTENMEYEN KILLAR (AYAK)AYAK BİLEKLERİBÖLGESEL YAĞLANMA (AYAK BILEKLERI)DİZLERŞEKIL BOZUKLUKLARIGEVŞEME VE SARKMALAR (DIZLER)ÇATLAKLAR (DIZLER)BÖLGESEL YAĞLANMA (DIZLER)İSTENMEYEN KILLAR (DIZLER)BACAKLARKASLARIN GÜÇSÜZLÜĞÜ (BACAKLAR)VARIS VE KILCAL DAMARLAR (BACAKLAR)BÖLGELSEL YAĞLANMA (BACAKLAR)GEVŞEME VE SARKMALAR (BACAKLAR)ÇATLAKLAR (BACAKLAR)İSTENMEYEN KILLAR (BACAKLAR)KARINKADIN (KARIN)ERKEK (KARIN)İSTENMEYEN KILLAR (KARIN)BEL BÖLGESİÇATLAKLAR (BEL BÖLGESI)İSTENMEYEN KILLAR (BEL BÖLGESI)KOL ALTI SARKMALAR VE SÜTYEN ÇİZGİLERİOMUZLARRENK FARKLILIKLARI VE LEKELERDÖVMELER (OMUZLAR)İSTENMEYEN KILLAR (OMUZLAR)AVUÇ İÇİEL SIRTIRENK FARKLILIKLARI VE LEKELER(EL SIRTI)KOLLARDÖVMELER (KOLLAR)ÇATLAKLAR (KOLLAR)GEVŞEME VE SARKMALAR (KOLLAR)İSTENMEYEN KILLAR (KOLLAR)KOLTUK ALTIGÖĞÜSLERERKEKKADINDEKOLTEGEVŞEME VE KIRIŞIKLIKLAR(DEKOLTE)KIZARIKLIK VE KILCAL DAMAR SORUNLARIRENK FARKLILIKLARI VE LEKELER(DEKOLTE)LAZER EPILASYON - APOGEE - CYNOSUREPICOSIL (PICOSURE)THERMILIFT (THERMITIGHT)ULTHERAPYKÖK HÜCRE (FIBROCELL)ALTIN FREKANS - FRF (SCARLET)PLAZMA AKIMI (D.A.S.) GENÇLIK IŞIĞI (OMNILUX)LAZERMICROPEELINGDERMAPENMEZOTERAPIKARBOKSITERAPIKOLAJEN STIMÜLATÖRÜ (SCULPTRA)DOLGU (FILLER)KAVITASYONELEKTROTERAPI (SLIM UP)VAKUM TERAPI (CFK)VIBRASYONIMU PRO-300 GIDA DUYARLILIK TESTITERLEME BOTOKSU
DR. HÜSEYİN TIRMAN 2015 // COPYRIGHT